wydawnictwo muzyczne
Zapraszamy - Kliknij tutaj

Nowa muzyka instrumentalna pomoże Ci zapomnieć o świecie pełnym trosk i rozczarowań. Melodyjne kompozycje pozwolą Ci znów poczuć radość życia. Delikatne rytmy przywrócą Ci duchowy spokój, który dzisiaj tak łatwo utracić. Wplatane w muzykę odgłosy natury przypominają o miłości. Muzyka ta pomaga zrelaksować się, spojrzeć na własne życie i problemy z rozsądnym dystansem, i daje niezapomniane wrażenia estetyczne.


Drogi internauto, który trafiłeś tutaj.
Odwiedziłeś właśnie swoiste muzeum internetowe. Ta strona w pierwszej swojej wersji powstała w 1998 roku i była jednym z nielicznych wówczas sklepów internetowych w Polsce. Należała do nieistniejącej dziś firmy musica nova. Ambicją ludzi pracujących w tej firmie, było spopularyzowanie w naszym kraju nowego i prawie nieznanego gatunku muzycznego. Wszystko wskazuje na to, że chociaż firma skończyła swoją działalność w realizacji tego celu odniosła sukces. Bo dzisiaj takie terminy jak muzyka relaksacyjna, muzyka medytacyjna, muzykoterapia większości kojarzą się z konkretnymi nagraniami i muzykami.
Strona, którą masz okazję odwiedzić, to jest przede wszystkim dokument pracy. Od tamtych czasów minęło kilkanaście lat i ówczesna technologia internetowa może się wydawać śmieszna, ale tak wyglądały i działały prawie wszystkie strony. Ba, nawet musica nova została wyróżniona tytułem najlepszej strony internetowej w 1999 roku.
Jeśli masz ochotę odbyć sentymentalną podróż dwanaście lat wstecz, musisz kliknąć to słoneczko z nutkami powyżej i pamiętaj, że dziś już niczego nie zamówisz i nie kupisz. Niektóre elementy strony nie działają, ponieważ programy internetowe też się zmieniły. Bo przecież licząc wiek strony w latach internetowych to dzielą nas dziś od tamtych czasów całe lata świetlne. Warto zwrócić uwagę na miniaturowe pliki muzyczne, które dziwią dziś w epoce dziesięciomegowej Neostrady. Wtedy wszyscy "wisieliśmy" na modemach o prędkości 33 kbps. I dlatego wielkość całej witryny jest mniejsza od rozmiarów przesyłanych dzisiaj plików muzycznych
Miłego oglądania.